Kisbér város hivatalos honlapja

Álláslehetőség

2013. október 14. , hétfő

A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat operátor (gépkezelő) munkatársakat keres 2013. októberi belépéssel.

Elvárások:

Kisbéri vagy környékbeli lakhely maximum 20km-es körzetből
Pontos munkavégzés
Nehéz fizikai munkára való képesség
Megszakítás nélküli munkarend vállalása
Szakmunkás végzettség, fémmegmunkáló előny
Erkölcsi bizonyítvány
Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny

Amit ajánlunk:

Bejárás céges busszal Kisbér, Hánta, Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Bársonyos és Kerékteleki településekről térítésmentesen, máshonnan saját autóval bejárás térítése
Operátori alapbér, műszakpótlékok
Ösztönző bér
Csapatverseny, tisztasági verseny juttatásai
Cafeteria
Egyéb béren kívüli juttatások
Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Jelentkezésüket önéletrajzzal a hirdetes@sews-awh.com e-mail címen vagy a SEWS Autókábel Magyarország Kft.,2870 Kisbér, Pf 82. címen  várjuk. Citromail címről nem tudunk fogadni jelentkezést!
Érdeklődni a 34/552 206 telefonszámon lehet.

  • Elérhetőségek
  • Galéria
  • Kultúra
  • Látnivalók
  • Munkalehetőségek
  • Sport
  • Szálláshelyek
  • Testületi ülések
  • Videók
  • Városi KönyvtárWass Albert Művelődési Központ
    Kisbér Város Önkormányzata - 2870 Kisbér, Széchenyi u. 2. - Telefon: (+36 34) 552-002 - E-mail: titkarsag@kisber.hu