Kisbér város hivatalos honlapja

Állásajánlat

2013. november 15. , péntek

A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat
minőségellenőr

munkatársat keres, 2013. novemberi-decemberi belépéssel.

Elvárások:

Kisbéri vagy környékbeli lakhely 20-30km-es körzetből
Pontos munkavégzés
Megszakítás nélküli munkarend vállalása
Érettségi
Alapfokú számítógépes tudás
Minőségellenőri gyakorlat előny (nem csak vizuális ellenőrzés!)
Nem színtévesztő
Erkölcsi bizonyítvány
Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny

Amit ajánlunk:

Bejárás céges busszal Kisbér-Hánta-Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Kerékteleki, Bársonyos településekről térítésmentesen  vagy ahol céges busz nem jár, saját autóval bejárás térítése
Alapbér és műszakpótlékok
Ösztönző bér
Csapatverseny, tisztasági verseny juttatásai
Cafeteria
Egyéb  béren kívüli juttatások
Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Jelentkezésüket önéletrajzzal a hirdetes@sews-awh.com e-mail címen vagy a SEWS Autókábel Magyarország Kft.,2870 Kisbér, Pf 82. címen  várjuk. Citromailről nem tudunk fogadni jelentkezést!
Érdeklődni a 34/552 206 telefonszámon lehet.

  • Elérhetőségek
  • Galéria
  • Kultúra
  • Látnivalók
  • Munkalehetőségek
  • Sport
  • Szálláshelyek
  • Testületi ülések
  • Videók
  • Városi KönyvtárWass Albert Művelődési Központ
    Kisbér Város Önkormányzata - 2870 Kisbér, Széchenyi u. 2. - Telefon: (+36 34) 552-002 - E-mail: titkarsag@kisber.hu