Kisbér város hivatalos honlapja

Állásajánlat

2013. november 15. , péntek

A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat termeléstámogató adminisztrátor munkatársat keres határozott időre, teljes munkaidőben.

Elvárások:
- középfokú végzettség
- alapfokú angol nyelvtudás előny
- Office- erős Excel ismeret
- pályakezdőket is szívesen veszünk

Feladatok:
- kimutatások készítése (gépkihasználtság, termelési idő és veszteség       elemzés, dokumentumok karbantartása és frissítése, gyártáshoz kapcsolódó felmérések adminisztrációja)
- FMEA elemzés kockázat csökkentéshez
- hozzájárulás optimális működéshez, minőséggel és hatékonyság fejlesztéssel kapcsolatos javító intézkedések kidolgozása
- adatszolgáltatás mérnökség, minőségügy felé

Amit ajánlunk:

- bérezés megegyezés szerint
- cafeteria
- teljesítményarányos jutalom
- saját autóval bejárás térítése
- fejlődési lehetőség színvonalas nemzetközi környezetben

Jelentkezésüket önéletrajzzal és kísérőlevéllel  a hirdetes@sews-awh.com e-mail címen. Érdeklődni a 34/552-206 telefonszámon lehet.
Citromail címről nem tudunk jelentkezést fogadni!

  • Elérhetőségek
  • Galéria
  • Kultúra
  • Látnivalók
  • Munkalehetőségek
  • Sport
  • Szálláshelyek
  • Testületi ülések
  • Videók
  • Városi KönyvtárWass Albert Művelődési Központ
    Kisbér Város Önkormányzata - 2870 Kisbér, Széchenyi u. 2. - Telefon: (+36 34) 552-002 - E-mail: titkarsag@kisber.hu