Kisbér város hivatalos honlapja

Ügyvezetői álláspályázat

2015. június 12. , péntek

Kisbér Város Önkormányzata
városgazdai feladatok ellátására
önkormányzati szolgáltató kft-t kíván létrehozni, mely kft.
ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
posztjának betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a kft. által végzett tevékenységek szakmai és stratégiai irányítása, a munkák koordinálása, illetve számukra az operatív háttér biztosítása,
  • stabil, együttműködő menedzsment vezetése, megtartása, motiválása, szükség esetén bővítése,
  • a kft. érdekeinek képviselése, munkáltatói jogok gyakorlása, közfoglalkoztatás szervezése, lebonyolítása,
  • a kft. profiljának megfelelő, a szakmai tudáson alapuló új piaci lehetőségek, kihívások megtalálása, bevezetése, kiépítése,
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése/bekérése, tendereken való részvétel, projektek koordinálása,
  • kapcsolatok kiépítése és ápolása a feladatok ellátásához szükséges vállalkozásokkal, intézményekkel, hivatalokkal és egyéb szervekkel,
  • gazdálkodási tevékenység irányítása, a működéshez szükséges pénzügyi források biztosítása, pályázati források felkutatása,
  • a gazdálkodásra és a tevékenységre vonatkozó éves terv előkészítése, végrehajtása,
  • hatékonyan és nyereségesen működtetni a kft-t, a versenyszférában való működtetés megerősítése, a kft. felvirágoztatásában aktív részvétel,
  • a kft. eredményes és a jogszabályoknak, belső szabályzatoknak megfelelő működtetése

Elvárások:

  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés,
  • önálló véleményalkotás, döntéshozatali képesség,
  • gazdaság- és rendszerszemlélet,
  • ambiciózusság, nyitottság, jó munkabírás, a kihívások kedvelése, határozottság, terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, karizmatikusság,
  • jó kapcsolatteremtő képesség és együttműködő készség,
  • kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség,
  • proaktív, vállalatépítő, új piackereső képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • cég-, csoportvezetésben, projektmendzsmentben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás, rugalmas munkaidő,
  • felelősségteljes feladatok,
  • szakmai fejlődés,
  • megállapodás szerinti bér

Munkavégzés helye:

2870 Kisbér, Széchenyi utca 2.

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot és motivációs levelet Kisbér Város Önkormányzata 2870 Kisbér, Széchenyi utca 2. címére várjuk. Kérjük, a borítékon tüntesse fel, hogy „ügyvezető igazgató álláspályázat”.

Jelentkezési határidő:

2015. június 15.

Egyéb információ:

Kisbér Város Önkormányzata fenntartja a jogát arra, hogy a beérkezett ajánlatok alapján nem tölti be az állást.
A beérkezett pályázatok elbírálására a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül kerül sor.

  • Elérhetőségek
  • Galéria
  • Kultúra
  • Látnivalók
  • Munkalehetőségek
  • Sport
  • Szálláshelyek
  • Testületi ülések
  • Videók
  • Városi KönyvtárWass Albert Művelődési Központ
    Kisbér Város Önkormányzata - 2870 Kisbér, Széchenyi u. 2. - Telefon: (+36 34) 552-002 - E-mail: titkarsag@kisber.hu