Álláspályázat – családsegítő lakhatással

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 87052

ÁLLÁSPÁLYÁZAT Intézményi iktatószám: 1775/11/2024

KISBÉRI KISTÉRSÉGI SZOCIÁLIS ÉS GYERMEKJÓLÉTI ALAPELLÁTÁSI KÖZPONT

pályázatot hirdet

családsegítő lakhatással

Munkakör betöltésére.

Tevékenységi kör: A szolgálat szakmai munkájának elvégzése Kisbéri járás településein, az 1993. évi III. törvény, az 1997. évi XXXI. törvény, valamint végrehajtási rendeleteik alapján. Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkarendje: Határozatlan, heti 40 óra, Munkavégzés helye: Kisbér

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ: Intézményünk családbarát munkahely, rugalmas foglalkoztatási lehetőségekkel. Béren felül: cafetéria, munkaruha, munkába járáshoz hozzájárulás.

Családi házban kollégánkként szobát biztosítunk közös konyha és fürdőhasználattal.

Várjuk főiskolára járó vagy nem képesítésnek megfelelő diplomások jelentkezését is, ha vállaják a szociális végzettség megszerzését!

Pályázat benyújtható a kisberszockozpont@gmail.com e-mail címen is.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Finta János intézményvezető nyújt, a 0634353133 -os telefonszámon.

Pályázati feltételek: Büntetlen előélet, cselekvőképesség Elvárt végzettség/képesítés: Főiskola, a 15/1998. ( IV.30.) NM rendelet által előírt szakképesítés a családsegítő munkakör betöltéséhez

Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Kiváló szintű szociális érzékenység, rugalmasság, kommunikációs kézség, precizitás.

A pályázat elbírálása során előnyt jelent: a szakmai tapasztalat

Egyéb pályázati előnyök: Saját gépkocsi térítés ellenében történő használata A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

motivációs levél

A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szólónyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

részletes szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.10.28. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: A kiválasztott pályázók személyes meghallgatását követően az intézményvezető dönt.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.11.01.

A dokumentum itt tekinthető meg

Comments are closed.